tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

SCHWARZKOPF BC Miracle Oil Rose, Olejek, 100ml

Indeks katalogowy: 004029

  • Dostawa: od 18,45 zł (Przesyłka kurierska (przedpłacona))
35,90 zł brutto / szt.

Opis

SCHWARZKOPF BC MIRACLE OIL ROSE. Stworzony, by pielęgnować wszystkie rodzaje włosów, a szczególnie polecany jest do włosów przesuszonych oraz osób z wrażliwą skórą głowy. Cudownie łagodzi i odżywia dzięki potwierdzonym właściwościom 2 olejków różanych starannie wykstrahowanych z cennych gatunków róży - Róży Hip i Róży z Damaszku, które koją i nawilżają włosy i skórę głowy i nadają piękny zapach
Formuła przejrzystego olejku jest łatwa w aplikacji i stanowi alternatywę w stosowaniu cięższych masek i odżywek, które mogą przeciążać włosy i podrażniać skórę głowy.

Sposób użycia: Olejek można  stosować na kilka sposobów, by ukierunkować pielęgnację i pokonać problemy włosow i skóry głowy:

  • Przed myciem głowy: Nanieść niewielką ilość olejku na włosy i skórę głowy oraz kilka dodatkowych kropli na końcówki palców. Delikatnie wmasować olejek w skórę głowy i pozostawić bez spłukiwania na 5 do 10 minut. Po upływie tego czau zemulgować olejek ciepłą wodą i spłukać dokładnie z włosów. Na zakończenie umyć włosy dwukrotnie Szamponem BC Rose Oil.
  • Po myciu głowy: Stosować jako olejek do pielęgnacji końcowej na suche lub lekko wilgotne włosy w zależności od grubości i stopnia porowatości włosów.

 

Pojemność: 100ml