Kosmetyki do loków

Badania wykazują, że tylko 5% ludzi na świecie ma kręcone włosy. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter i wydobyć pełnię skrętu, warto zadbać o ich odpowiednią i zbalansowaną pielęgnację. Na naszej stronie internetowej znajdują się profesjonalne kosmetyki do robienia loków, spraye do loków, kremy podkreślające skręt i szereg akcesoriów, które sprawią, że w domowych warunkach, uda się uzyskać profesjonalny efekt, jak z salonu.

Czytaj więcej...

Kosmetyki do robienia loków - jak wydobywać skręt?

Naturalnie kręcone, zadbane włosy, wyglądają niezwykle wyjątkowo. Warto więc zadbać o ich odpowiednią pielęgnację i postawić na produkty, które doskonale sprawdzą się w przypadku chęci wydobycia lub podkreślenia skrętu. Jeśli włosy są podatne na wilgotność powietrza, intensywnie się zawijają, puszą, nie są gładkie w dotyku, mimo stosowania PEH (proteiny, emolienty, humektanty), może to oznaczać, że w istocie “chcą” się kręcić. Większość produktów przeznaczonych do wydobywania skrętu najlepiej aplikuje się na świeżo umyte, wilgotne włosy. Wgniatając odpowiedni żel, spray, bądź krem, uzyskujemy długotrwały, ujarzmiony efekt, który dodatkowo można poddać stylizacji suszarką z dyfuzorem.

Kremy, żele i spraye do loków - brak efektu obciążenia

W naszym sklepie dostępne są akcesoria, żele, kremy, a także spraye do loków. Włosy kręcone, falowane lub z tendencją do kręcenia się wymagają specjalistycznej pielęgnacji, która równomiernie podkreśli ich skręt i nie spowoduje napuszonego efektu. Skład oferowanych przez nas produktów do stylizacji został opracowany tak, aby skutecznie działać, niezależnie od poziomu i typu skrętu. Kosmetyki do loków nie obciążają skóry głowy i nie powodują efektu “oklapniętych włosów”. W efekcie uzyskujemy sprężyste, elastyczne, zadbane włosy. Kremy i spraye do loków sprawdzą się również w przypadku włosów falowanych. Wystarczy użyć produktu zgodnie z zaleceniami producenta i regularnie powtarzać domowe zabiegi stylizacyjne.

Profesjonalne kosmetyki do robienia loków

Warto pamiętać, że włosy kręcone posiadają także określoną porowatość, która warunkuje trwałość skrętu, jakość struktury włosia, podatność na zabiegi stylizacyjne i zapotrzebowanie włosów na określone typy produktów. Dlatego tak ważna jest ich obserwacja i indywidualne dopasowanie określonej rutyny pielęgnacyjnej. Nasza oferta składa się z wysoce cenionych przez fryzjerów, profesjonalnych kosmetyków do loków, które cechują się wysoką skutecznością i uniwersalnością działania. Włosy kręcone mogą wyglądać niezwykle oryginalnie i unikatowo. Potrzebują jednak zrównoważonej pielęgnacji i sprawdzonych produktów, skutecznie wydobywając pełnię skrętu. Wysoką jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają setki zadowolonych klientów i klientek, którzy zdecydowali się na świadomą pielęgnację w domowych warunkach. Kremy, żele i spraye do loków, dostępne na naszej stronie, znajdą zastosowanie także w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Zapraszamy do zakupu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (14)
LOKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: