tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Profesjonalne kosmetyki do loków

Badania wykazują, że tylko 5% ludzi na świecie ma kręcone włosy. Aby podkreślić ich wyjątkowy charakter i wydobyć pełnię skrętu, warto zadbać o odpowiednią i zbilansowaną pielęgnację. Na naszej stronie internetowej znajdują się profesjonalne kosmetyki do loków, spraye do fal, kremy podkreślające skręt oraz szereg przydatnych akcesoriów. Dostępne produkty umożliwia uzyskanie doskonałego efektu „jak z salonu” w warunkach domowych.

Dlaczego warto sięgać po profesjonalne kosmetyki do loków?

Profesjonalne kosmetyki do loków to produkty polecane osobom o naturalnie kręconych włosach. Każdy, kto ma taką fryzurę, doskonale wie, jak trudno ujarzmić niesforne kosmyki. Dzięki naszym kosmetykom codzienna stylizacja jest dużo prostsza. Włosy z tendencją do samoistnego kręcenia wymagają również odpowiedniej pielęgnacji. Tylko w takim przypadku są w stanie dalej zachwycać objętością i blaskiem. To bardzo ważne, ponieważ rezygnacja z codziennej pielęgnacji lub używanie do tego niewłaściwych produktów może doprowadzić do wysuszenia poszczególnych pasm, a nawet uszkodzenia ich struktury. W przypadku włosów kręconych jest to szczególnie istotne. Takie kosmyki z natury mają bowiem tendencję do łamania i puszenia się. Profesjonalne kosmetyki pozwalają zapanować nad fryzurą i cieszyć się pięknymi włosami na co dzień.

Kosmetyki do robienia loków – jak wydobywać skręt?

Naturalnie kręcone, zadbane włosy, wyglądają wyjątkowo. Warto więc zadbać o ich odpowiednią pielęgnację i postawić na produkty, które doskonale sprawdzają się w przypadku chęci wydobycia lub podkreślenia skrętu. Jeśli włosy są podatne na zawartą w powietrzu wilgoć, intensywnie się zawijają, puszą i nie są gładkie w dotyku pomimo stosowania PEH (proteiny, emolienty, humektanty), może to oznaczać, że w istocie „chcą” się kręcić. Większość produktów przeznaczonych do wydobywania skrętu najlepiej aplikuje się na świeżo umyte, wilgotne włosy. Użycie profesjonalnych kosmetyków pozwala uzyskać długotrwały, ujarzmiony efekt kręconych pasm, które dodatkowo można poddać stylizacji z wykorzystaniem suszarki do włosów FOX.

Kremy, żele i spraye do loków – brak efektu obciążenia

W naszym sklepie dostępne są akcesoria, żele, kremy, a także spraye do loków. Włosy kręcone, falowane lub z tendencją do kręcenia się wymagają specjalistycznej pielęgnacji, która równomiernie podkreśli ich skręt i nie spowoduje napuszonego efektu. Skład oferowanych przez nas produktów do stylizacji został opracowany tak, aby skutecznie działać, niezależnie od poziomu i typu skrętu. Kosmetyki do loków nie obciążają skóry głowy i nie powodują efektu „oklapniętych włosów”. W rezultacie uzyskujemy sprężyste, elastyczne, zadbane włosy. Kremy i spraye do loków sprawdzą się również w przypadku włosów falowanych. Wystarczy użyć produktu zgodnie z zaleceniami producenta i regularnie powtarzać domowe zabiegi stylizacyjne.

Profesjonalne kosmetyki do robienia loków

Warto pamiętać, że włosy kręcone mają określoną porowatość, która warunkuje trwałość skrętu, jakość struktury włosia, podatność na zabiegi stylizacyjne i zapotrzebowanie włosów na określone typy produktów. Dlatego tak ważna jest ich obserwacja i indywidualne dopasowanie określonej rutyny pielęgnacyjnej.

Nasza oferta składa się z profesjonalnych kosmetyków do loków wysoce cenionych przez fryzjerów. Oferowane produkty cechują się wysoką skutecznością i uniwersalnością działania. Włosy kręcone mogą wyglądać niezwykle oryginalnie i unikatowo. Potrzebują jednak zrównoważonej pielęgnacji i sprawdzonych produktów, które skutecznie wydobywają pełnię skrętu. Wysoką jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają setki zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na świadomą pielęgnację w domowych warunkach. Dostępne na naszej stronie kremy, żele i spraye do loków znajdują zastosowanie także w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Zapraszamy do zakupu.

Pokaż wyniki (12)
LOKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: