Suszarki

Prezentujemy kolekcję suszarek polecanych do profesjonalnych zakładów stylizacji fryzur. Oferowany sprzęt pochodzi od najlepszych światowych producentów. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Fryzjerskie suszarki do włosów zapewniają długą żywotność oraz płynną, regularną pracę. Obecność dodatkowych funkcji, takich jak jonizacja oraz regulacja temperatury i siły nadmuchu, ułatwia suszenie i sprawia, że codzienna pielęgnacja jest szybka i przyjemna.

Suszarka do włosów FOX

Jednym z hitów sprzedaży naszego sklepu jest suszarka do włosów FOX. To wysokiej jakości urządzenie dostępne w kilku wariantach i wersjach kolorystycznych. W zależności od potrzeb oferujemy zarówno kompaktowe modele o niewielkiej mocy, jak i duże suszarki z jonizacją. Profesjonalnym zakładom fryzjerskim proponujemy również hełmową suszarkę do włosów FOX wyposażoną w grzałkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Szeroki zakres temperatury grzania umożliwia dostosowanie mocy do specyfiki wykonywanego zabiegu.

Jak wybrać dobrą suszarkę do włosów?

Podczas wyboru suszarki do włosów, uwagę należy zwracać na parametry techniczne konkretnych produktów. Mowa tu o mocy, zakresie działania, sile i prędkości nawiewu oraz dostępnym zakresie temperatury. Ważne są też dodatkowe funkcje oraz nakładki ułatwiające modelowanie włosów. Nie bez znaczenia jest również cena. Im lepsza suszarka, tym jej koszt jest wyższy. Przed zakupem warto więc określić dostępny budżet.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (9)
Suszarki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: