tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Kosmetyki do stylizacji włosów

Podstawą efektownej stylizacji włosów są odpowiednie kosmetyki stylizacyjne i pielęgnacyjne. Mnogość różnorodnych kosmetyków do stylizacji włosów na rynku pozwala na indywidualnie dobranie odpowiedniego produktu, w zależności od oczekiwanego efektu, kondycji i porowatości włosów, a także typu włosa (prosty, falowany, kręcony). Nasz sklep oferuje szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków do stylizacji włosów, które dają długotrwały, naturalny i nieobciążający efekt.

Czytaj więcej...

Naturalne kosmetyki do wygładzania włosów

Lśniące, gładkie, sypkie włosy to marzenie wielu osób. Taki efekt to domena włosów niskoporowatych, które są lśniące, odporne na puszenie i wyglądają zdrowo. Taki rodzaj włosia jest z kolei mniej podatny na stylizację. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które sprawdzą się w przypadku każdego stopnia porowatości. Ujarzmią niesforne, spuszone pasma, jak i utrzymają oporne na stylizację włosie. Warto zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów, a także naturalne kosmetyki do wygładzania włosów, które dostarczą włosom odpowiedniego nawilżenia i dadzą długotrwały, utrwalony efekt. Oferowane przez nas produkty nie obciążają skóry głowy, są wydajne, skuteczne i długotrwale chronią strukturę włosa.

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów - jaki produkt wybrać?

Firmy zajmujące się produkcją kosmetyków do stylizacji włosów tworzą coraz nowsze, innowacyjne, urozmaicone formuły. Decyzja o zakupie produktu spełniającego indywidualne potrzeby i oczekiwania nie należy więc do najłatwiejszych. Niekiedy formuła warunkuje konkretne działanie produktu, dlatego warto mieć świadomość, po jaki typ kosmetyków sięgać. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • lakiery – służące do utrwalania ułożonej fryzury, a także nadawania objętości
  • spraye – zapewniające termoochronę, nadające objętość, czy wspomagające układanie np. włosów kręconych
  • nabłyszczacze – nadające włosom długotrwały i efektowny blask
  • woski – nabłyszczające, modelujące i wspomagające układanie
  • pomady – usztywniające i utrzymujące stylizację “w ryzach”
  • gumy – bardzo mocno usztywniające i utrwalające włosy, przeznaczone w szczególności dla opornych włosów, nieodpowiednie dla osób z tendencją do przetłuszczającej się skóry głowy
  • pianki – zwiększające objętość, wydobywające skręt, utrwalające i modelujące
  • pasty – utrwalające, dające matowe wykończenie, delikatniejsze od gum, idealne zarówno do krótkich, jak i długich włosów
  • kremy – wydobywające skręt, wygładzające, prostujące, niwelujące puszenie
  • żele – odpowiednie do lekkiego utrwalania i usztywniania, najlepiej sprawdzające się do krótkich włosów

W naszej ofercie znajdziesz szereg kosmetyków do stylizacji włosów, dzięki którym można uzyskać efekt, prosto jak po wyjściu z salonu. Wystarczy wybrać produkt, który odpowiada indywidualnym potrzebom. Oferowane przez nas profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (151)
STYLIZACJA
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: