Fryzjerskie suszarki do włosów

Fryzjerskie suszarki do włosów to profesjonalne akcesoria wykorzystywane przez doświadczonych specjalistów zatrudnianych w najlepszych zakładach stylizacji fryzur. Oferowane przez nas urządzenia wyróżnia wysoka skuteczność działania. To wszystko dzięki wyjątkowym parametrom oraz dodatkowym funkcjom zwiększającym ich funkcjonalność. Nasze suszarki stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia profesjonalnego salonu. Obok maszynek oraz lokówek fryzjerskich to zdecydowanie najważniejszy element zestawu profesjonalnego stylisty.

Suszarki do włosów Valera

Wśród dostępnych modeli dużą popularnością cieszą się przede wszystkim suszarki do włosów Valera. Szwajcarska firma należy do grona najlepszych producentów sprzętu fryzjerskiego. Z urządzeń sygnowanych logo marki chętnie korzystają najlepsi światowi styliści. Suszarki Valera to synonim niezawodności w każdych warunkach. Charakteryzuje je duża moc oraz wysoka prędkość nawiewu. Dzięki temu suszenie nawet najdłuższych pasm o ponadprzeciętnej grubości jest niezwykle szybkie. Niewielka waga oraz bardzo cicha praca zwiększają komfort korzystania z urządzeń. To suszarki dla profesjonalistów korzystających wyłącznie ze sprzętu najwyższej klasy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą produktów. W przypadku dodatkowych pytań na temat specyfiki konkretnego modelu zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Zatrudnieni u nas specjaliści z pewnością rozwieją Państwa wątpliwości.

Pokaż wyniki (20)
SUSZARKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: