Gumy do stylizacji włosów

Gumy do stylizacji włosów to profesjonalne kosmetyki do układania fryzur zarówno tych krótkich, jak i nieco dłuższych. Stanowią podstawowe wyposażenie zakładów fryzjerskich i studiów fryzur. Na ich zakup bardzo często decydują się także osoby prywatne uzupełniające zapasy w domowej kosmetyczne.

Ze względu na kleistą konsystencję gwarantują znakomitą przyczepność i mocne utrwalenie. Gumy nie przetłuszczają włosów, zapewniając naturalny efekt. Bardzo szybko wnikają w głąb kosmyków, nie sklejają ich i nie skręcają. Pozwalają na ułożenie wielu ciekawych fryzur – od tych najprostszych przez pazurki i kolce aż po najbardziej ekstrawaganckie fale i loki. Co bardzo ważne, łatwo się je spłukuje. Wystarczy do tego ciepła woda wraz z odrobiną szamponu.

Bogata oferta gum do stylizacji

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów gum do stylizacji. W sprzedaży mamy pasty matujące, nabłyszczające oraz zwiększające połysk o różnych stopniach utrwalenia. Każdy z produktów zapewnia długotrwały efekt znakomicie ułożonej, atrakcyjnie wyglądającej fryzury. Dla uzyskania optymalnego rezultatu gumy można używać w zestawie z profesjonalnymi lakierami do włosów. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla osób o grubych, gęstych i długich włosach. W przypadku krótszych fryzur sama guma z pewnością wystarczy.

Pokaż wyniki (3)
GUMY DO WŁOSÓW
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: