Produkty do półtrwałej koloryzacji włosów

Półtrwała koloryzacja pozwala na tymczasową zmianę odcienia włosów, a co za tym idzie, osiągnięcie efektu chwilowej metamorfozy. Kosmetyki o półtrwałym działaniu stanowią wyśmienitą alternatywę dla farby do włosów Wella oraz innych produktów do zmiany koloru na stałe. W przeciwieństwie do nich nie wnikają do wnętrza włosa, a jedynie osadzają się na jego powierzchni. Stworzona w ten sposób powłoka ulega stopniowemu wypłukiwaniu. W zależności od rodzaju produkt utrzymuje się na włosach od kilku do kilkunastu myć z użyciem szamponu. To świetna propozycja dla osób lubiących eksperymentować z wyglądem. Często decydują się na to także kobiety chcące przetestować daną barwę przed podjęciem decyzji o trwałej koloryzacji.

Kosmetyki do półtrwałej koloryzacji włosów – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór kosmetyków umożliwiających czasową  zmianę koloru włosów. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców i renomowanych producentów, w tym Loreal, Schwarzkopf, Prestige czy Krom. Delikatna formuła masek i tonerów wnika głęboko w strukturę włosa, nie niszcząc jej i nie uszkadzając. Poza gwarancją perfekcyjnego pokrycia nasze kosmetyki wspomagają więc regenerację zniszczonych pasm.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów do koloryzacji semi permanentnej. W przypadku problemów z wyborem służymy pomocą doświadczonych ekspertów. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne lub za pośrednictwem poczty internetowej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pokaż wyniki (4)
KOLORYZACJA PÓŁTRWAŁA
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: