tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Degażówki fryzjerskie

Degażówki fryzjerskie to niezbędne wyposażenie każdego salonu zajmującego się pielęgnacją, koloryzacją oraz strzyżeniem włosów. Pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu w łatwy i szybki sposób, dlatego niejednokrotnie są wykorzystywane również przez prywatnych użytkowników. Nożyczki degażówki charakteryzują się nietypowym wyglądem – w miejscu ostrza znajduje się grzebyk. Taka budowa umożliwia ścinanie odpowiedniej części pasma.

Dostępne w naszej ofercie nożyczki degażówki mają korzystne ceny, które nie nadwyrężają budżetu żadnego klienta. Proponujemy Państwu jedynie sprawdzone, dobrej jakości akcesoria charakteryzujące się wykonaniem z najlepszych materiałów. Przekłada się to na ich wytrzymałość oraz możliwość uzyskania precyzyjnych rezultatów. Klienci chwalą je za wytrzymałość, atrakcyjne ceny oraz jakość.

Rodzaje nożyczek degażówek

Istnieje kilka rodzajów nożyczek degażówek. Poszczególne typy różnią się od siebie przede wszystkim budową. Nożyczki jednostronne z ząbkami położonymi równomiernie pozwalają na dokładne przerzedzenie fryzury i nadanie jej mniejszej objętości. Symetrycznie rozmieszczone ząbki umożliwiają wycięcie nawet 50% włosów z konkretnego pasma.  Degażówki jednostronne z nierównomiernie rozmieszczonymi ząbkami dają większą swobodę w trakcie cieniowania. To propozycja dla osób lubiących poeksperymentować z fryzurą podczas strzyżenia. Trzeci rodzaj, czyli nożyczki obustronne służą do przerzedzenia włosów o 1/3 objętości. Poza rozstawem ząbków wyróżnia je również wielkość. Używane są przede wszystkim przy cieniowaniu rzadszych pasm.

Zastosowanie degażówek fryzjerskich

Nożyczki degażówki wykorzystuje się w celu obcięcia konkretnej części pasma. Ich podstawowym zastosowaniem jest przerzedzanie oraz cieniowanie włosów. Dzięki temu można zmniejszyć objętość fryzury, w wyniku czego nabiera ona lekkości. Co więcej, odpowiednio przerzedzone włosy zdecydowanie lepiej się układają, mają naturalniejszy skręt, a także szybciej schną.

Komu polecane są nożyczki degażówki?

Nożyczki degażówki są przeznaczone do salonów fryzjerskich, a także indywidualnych użytkowników, mających dryg do obcinania włosów. Narzędzia te szczególnie dobrze sprawdzają się u osób o gęstych, grubych włosach, które wymagają przerzedzenia. W wyniku wycieniowania będą się zdecydowanie lepiej układały i ładniej prezentowały. Profesjonalne nożyczki fryzjerskie są odpowiednie do stosowania nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn, ponieważ ich użytkowanie uzależnione jest od gęstości fryzury. Degażówki fryzjerskie wspaniale nadadzą się nie tylko do cieniowania kosmyków, ale również do uzyskania zamierzonego efektu na grzywce. Na użycie degażówek najczęściej decydują się osoby, zainteresowane zmniejszeniem objętości swojej fryzury.

W profesjonalnym salonie fryzjerskim przy ich użyciu specjaliści mogą stworzyć niesamowite efekty, z których klienci będą zadowoleni. Są one podstawowym elementem każdego salonu, dlatego wśród naszej gamy produktów można wybrać modele dopasowane do swoich oczekiwań.

Jak dbać o degażówki?

Kupując nożyczki degażówki, warto odpowiednio o nie zadbać, by posłużyły jak najdłużej. W związku z tym, że ich przeznaczeniem jest obcinanie włosów, nie powinno wykorzystywać się do ich do cięcia papieru czy innych materiałów. Dzięki temu nie uszkodzimy ostrza, co przedłuży żywotność akcesorium. Warto również zadbać o zbieranie z nich pozostałości cieniowanych włosków, zamykanie ich po skończonej pracy czy pielęgnacji mechanizmu łączącego śrubę z obszarem obrotu.

Pokaż wyniki (13)
DEGAŻÓWKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: