Brzytwy fryzjerskie

Oferujemy brzytwy fryzjerskie będące podstawowym wyposażeniem tradycyjnych salonów oraz nowoczesnych barberów zajmujących się strzyżeniem włosów i zarostu mężczyzn. W sprzedaży mamy wiele rodzajów brzytew – zarówno klasycznych, jak i profesjonalnych z wymiennymi ostrzami. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas model odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Brzytwy do golenia i stylizacji zarostu

Brzytwy fryzjerskie od kilku lat przeżywają prawdziwy renesans popularności. Wynika to niewątpliwie z obowiązującej współcześnie mody na zapuszczanie zarostu oraz wizyty w profesjonalnych salonach oferujących usługi z zakresu szeroko pojętego barberingu. Dla fryzjerów męskich (określanych barberami) brzytwa to podstawowe narzędzie pracy. Służy przede wszystkim do przycinania oraz stylizacji zarostu. Umożliwia bardzo precyzyjne cięcie, dzięki czemu wykorzystywane jest także podczas ostatniego etapu strzyżenia włosów. Metalowe ostrze wykonane ze stali nierdzewnej pozwala na idealne wykończenie fryzury.

Brzytwy, podobnie jak profesjonalne maszynki do włosów, używane są też w zakładach świadczących usługi dla kobiet. Stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych żyletek i elektrycznych golarek. Narzędzia te zapewniają skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia. To doskonały wybór w przypadku konieczności usunięcia włosów z szyi czy dekoltu.

Pokaż wyniki (2)
Brzytwy
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: