tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Profesjonalne szkolenia fryzjersko-kosmetyczne

Zajmujemy się organizacją szkoleń o tematyce fryzjersko-kosmetycznej. Prowadzimy warsztaty dla właścicieli salonów fryzjerskich, zatrudnianych przez nich pracowników, a także uczniów szkół fryzjerskich oraz osób prywatnych, zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji z zakresu strzyżenia i pielęgnacji włosów. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych fryzjerów, jak i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tym zawodzie. W trakcie naszych szkoleń pomogliśmy już nieliczonej liczbie początkujących i zaawansowanych, chcących rozwijać zdobyte wcześniej umiejętności.

Szkolenia prowadzone przez mistrzów fryzjerstwa

Rozbudowana sieć kontaktów pozwala zapraszać nam na warsztaty prawdziwych ekspertów z branży fryzjerskiej. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo inspiracji do tworzenia klasycznych fryzur na co dzień, czy nowoczesnych kreacji na specjalne okazje, zapewniamy profesjonalne materiały oraz dostęp do wiedzy przekazywanej przez fachowców. Zdobyte podczas uczestnictwa w szkoleniu umiejętności pomagają w codziennej pracy i pozwalają lepiej wykonywać swój zawód.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych szkoleniach?

Nasze szkolenia rozwijają umiejętności praktyczne, pobudzają kreatywność, pomagają w zdobywaniu nowych kwalifikacji zawodowych oraz podnoszeniu efektywności pracy w salonie fryzjerskim. Uczestnicy warsztatów mają dostęp do najnowszych serii kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji. Prowadzący korzystają z profesjonalnych maszynek do strzyżenia włosów, grzebieni, lokówek, brzytw i innego sprzętu dostarczanego przez najlepszych dostawców. Tematy szkoleń zawsze dobierane są z uwzględnieniem potrzeb grupy. Jesteśmy w stanie zorganizować dowolne zajęcia, jeżeli tylko zbierze się odpowiednia liczba chętnych.

nadchodzące szkolenia

Szkolenia - relacje

W galerii mogą Państwo zobaczyć relacje z przeprowadzonych szkoleń.

 


maximamaximamaximamaxima


 

szkolenie jeśli jesteś zainteresowany