Maszynki do włosów

Maszynki do włosów umożliwiają precyzyjne strzyżenie. W naszym sklepie dostępne są urządzenia te w różnych wariantach. Różnią się one między sobą przede wszystkim mocą, rodzajem zasilania i funkcjami. Oferujemy zarówno modele tańsze o podstawowych parametrach, a także maszynki z wyższej półki cenowej, idealne do renomowanych salonów fryzjerskich. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Czytaj więcej...

Profesjonalne maszynki do włosów - sklep internetowy

Prowadząc salon fryzjerski, trzeba zaopatrzyć się w dobre akcesoria i sprzęty. W żadnym dobrym salonie nie może zabraknąć profesjonalnej maszynki do włosów. To właśnie dzięki niej można szybko i precyzyjnie przystrzyc pasma. Jednak, aby dobrze spełniała ona swoje funkcje, musi mieć odpowiednią moc i umożliwiać strzyżenie w zakresie od kilku do kilkudziesięciu mm.

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości maszynki do włosów, które doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych salonach, jak i tych dużych, renomowanych. Oferujemy maszynki najlepszych marek, takich jak JAGUAR, WAHL, MOSER, ERMILA czy FOX. Można u nas znaleźć urządzenia bezprzewodowe oraz przewodowe. Dysponujemy maszynkami do włosów z wieloma nasadkami grzebieniowymi, umożliwiającymi ustawienie różnorodnych długości strzyżenia. Posiadamy sprzęty wykonane z trwałych, solidnych materiałów, cechujących się długą żywotnością i odpornością na różnorodne czynniki. Oferujemy zarówno produkty z niższej półki cenowej, jak i te nieco droższe o ponadprzeciętnych parametrach. Posiadamy w asortymencie dobre maszynki do włosów w bardzo wielu wariantach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy może z łatwością wybrać model dopasowany do swoich potrzeb, preferencji i możliwości finansowych. W razie problemów z wybraniem odpowiedniego sprzętu, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy znaleźć najlepsze urządzenie.

Dobre maszynki do włosów - cena

Ile kosztują maszynki do włosów? Nie da się udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Cena maszynki zależy od wielu czynników m.in. materiałów wykonania, mocy, typu zasilania i funkcji. W naszej ofercie dostępne są zarówno tańsze, jak i droższe urządzenia. Posiadamy modele doskonałe do użytku prywatnego, a także sprzęty profesjonalne, odznaczające się bardzo wysokim standardem. Wybór jest spory, dlatego z pewnością znajdziesz model, który nie nadszarpnie Twojego budżetu. Jeśli chcesz poznać dokładne ceny poszczególnych maszynek do włosów, przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi produktów znajdują się informacje o kosztach zakupu.

Maszynki do włosów - opinie klientów

Oferowane maszynki do włosów cieszą się świetnymi opiniami ze względu na swoją niezwykłą jakość. Doceniane są również za skuteczność, łatwą obsługę i ciekawą estetykę. Klienci są zachwyceni jakością ich wykonania i trwałością. Podkreślają, że dzięki naszym maszynkom do włosów praca staje się przyjemna, prosta i przynosi świetne efekty. Oferowane sprzęty rewelacyjnie spełniają swoje funkcje i wyróżniają się długą żywotnością.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (42)
MASZYNKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: