tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Prostownice do włosów

Prostownice do włosów to podstawa wielu zabiegów wykonywanych w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Ułatwiają wykonywanie upięć, dyscyplinują niesforne kosmyki i zapewniają efekt ,,wow” – o ile korzystamy z modeli wysokiej jakości, takich jak w asortymencie naszego sklepu. 

Czytaj więcej...

Profesjonalne prostownice do włosów polecanych producentów

Wyposażenie salonu fryzjerskiego powinno przekładać się na wysoką jakość usług. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferowane przez nas prostownice do włosów to produkty uznanych producentów, cenionych za jakościowe, funkcjonalne wyroby o długiej żywotności i świetnej wytrzymałości. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów chcących odmienić wygląd swoich włosów u specjalisty zadbaliśmy również o szeroki wybór modeli. Gwarantujemy jednak, że wszystkie cechują się wysoką jakością, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach użytkowników. 

Fryzjerskie prostownice do włosów do zadań specjalnych

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo fryzjerskie prostownice do włosów wyposażone w różne rodzaje powłok. Nie zabrakło wersji ceramicznych, które gwarantują równomierne nagrzewanie oraz płynny poślizg, które usprawniają pracę specjalisty i dają bardzo dobre efekty. Wśród proponowanych modeli znajdują się także między innymi profesjonalne prostownice do włosów z powłoką tytanową, którą powszechnie ceni się za szybkie nagrzewanie się oraz doskonałą odporność na uszkodzenia. Dzięki nim każdy zabieg w salonie przebiega szybciej, gwarantując pożądany rezultat. Wiele z modeli dostępnych w naszym sklepie posiada wygodne i przydatne funkcje, takie jak jonizacja, która pozwala na zdyscyplinowanie fryzury poprzez domknięcie łusek włosa oraz ograniczenie jego elektryzowania się. Do delikatnego wygładzenia fryzury polecają się natomiast szczotki parowe do prostowania włosów.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w prostownicę do włosów w naszym sklepie?

Dzięki szerokiemu wyborowi prostownic do włosów będą Państwo w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi posiadaczom każdego typu włosów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają funkcje, które dbają o kondycję włosa, a ich parametry mogą być wygodnie modyfikowane w zależności od potrzeb danego klienta. Jednocześnie w trosce o Państwa satysfakcję w każdym przypadku zadbaliśmy o atrakcyjność ceny, a także sprawną wysyłkę. Jesteśmy pewni, że klienci korzystający z Państwa usług będą zadowoleni z rewelacyjnych efektów, jakie zapewniają profesjonalne prostownice do włosów.

Co wziąć pod uwagę wybierając prostownice do włosów?

Wybór fryzjerskich prostownic do włosów powinien być uzależniony od kilku kryteriów. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę rodzaj powłoki, jako że każda zapewni nam inne korzyści i może lepiej lub gorzej wpisać się w nasze potrzeby. Bardzo ważny jest również zakres regulowanej temperatury, który będzie warunkował to, jak dobrze uda nam się dopasować ją do rodzaju włosów klienta. Nie bez znaczenia jest również moc urządzenia, która usprawni nam pracę, a także obecność dodatkowych funkcji i zabezpieczeń.
 

Pokaż wyniki (9)
PROSTOWNICE
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: