Nożyczki do strzyżenia włosów

Nożyczki fryzjerskie to jedno z podstawowych narzędzi, wykorzystywanych regularnie podczas realizacji usługi strzyżenia. Profesjonalne nożyczki do strzyżenia włosów posiadają szereg cech, dzięki którym fryzjerzy i fryzjerki mogą wykonywać precyzyjne, dokładne i sprawne cięcie. Nasz sklep oferuje szeroką gamę nożyczek przeznaczonych do użytku profesjonalnego. W asortymencie sklepu znajdują się sprawdzone produkty o wyjątkowych parametrach trwałości i ostrości. 

Czytaj więcej...

Nożyczki do strzyżenia włosów – jakie wybrać?

Obecnie na rynku istnieje szereg rodzajów nożyczek fryzjerskich, które różnią się między sobą rodzajem ostrza, wielkością, a także materiałem użytym do stworzenia uchwytów. W przeciwieństwie do standardowych nożyczek domowych profesjonalne narzędzia fryzjerskie służą do strzyżenia, cieniowania, stopniowania, czy wyrównywania. Dobór odpowiedniej pary nożyczek powinien być uwarunkowany szeregiem parametrów technicznych. 

Przy wyborze konkretnego produktu należy zwrócić szczególną uwagę na rozmiar nożyczek. Mniejsze narzędzia sprawdzą się doskonale podczas wykonywania precyzyjnych cięć. Większe nożyczki to z kolei świetne rozwiązanie do strzyżenia długich, gęstych włosów. Kolejnymi, istotnymi aspektami są także kształt i sposób wyprofilowania otworów. Najwyższej jakości nożyczki bardzo często wyposażone są w dodatkową powłokę, która zapewnia komfort pracy i stabilność podczas trzymania ich w dłoniach. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulacji śruby, która umożliwia indywidualne dostosowanie napięcia między ostrzami. Wszystkie te aspekty powinny być analizowane w sposób indywidualny – w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji fryzjera.

Fryzjerskie nożyczki do strzyżenia – nasza oferta

Nasz sklep stawia na różnorodność asortymentu i konkurencyjność cen. Stale rozbudowujemy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Znajdują się w niej produkty od najlepszych producentów narzędzi fryzjerskich na rynku. Oferowane przez nas nożyczki do strzyżenia włosów różnią się między sobą szeregiem parametrów technicznych. Pozwala to na dogodny dobór tego niezastąpionego narzędzia fryzjerskiego – wedle indywidualnych potrzeb, preferencji i możliwości finansowych. Celem działalności Kern jest zapewnienie profesjonalnego, sprawdzonego asortymentu, który doskonale sprawdzi się w branży fryzjerskiej. Wiele produktów z naszej oferty sprawdzi się zarówno do precyzyjnego strzyżenia włosów, jak również do przycinania brody i wąsów. 

Fryzjerskie nożyczki do strzyżenia – opinie zadowolonych konsumentów

Wysoką jakość oferowanych produktów potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakupy w naszym sklepie. Gwarantujemy intuicyjny proces składania zamówienia, bezproblemowy przebieg transakcji, szybką realizację oraz terminową wysyłkę na wskazany adres. Nożyczki z porządnej stali nierdzewnej to narzędzie, które powinno znajdować się w każdym, profesjonalnym salonie fryzjerskim. Zapraszamy do zakupów!
 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (24)
NOŻYCZKI
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: