tr?id=387315316806025&ev=PageView&noscript=1

Filmy instruktażowe i materiały marketingowe

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją filmów instruktażowych pozwalających na doskonalenie własnych umiejętności z zakresu pielęgnacji włosów. Produkcje przygotowane przez ekspertów z branży fryzjerskiej zawierają praktyczne wskazówki oraz porady dotyczące prawidłowego korzystania z profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

Poza filmami prezentujemy również rozmaite materiały marketingowe związane z naszą działalnością. Wśród dostępnych publikacji znajdą Państwo m.in. artykuły tematyczne, ulotki producentów oraz broszury informacyjne odnoszące się do konkretnych produktów z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kto powinien zapoznać się z prezentowanymi materiałami promocyjnymi?

Prezentowane filmy oraz materiały promocyjne zostały przygotowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych profesjonalnymi produktami do pielęgnacji włosów. Z dostępnych wskazówek mogą skorzystać nie tylko zawodowi fryzjerzy, ale także zwykli pasjonaci, którzy amatorsko zajmują się stylizacją fryzur. Zdobyta w ten sposób wiedza z pewnością pomoże im w codziennej pracy i rozwijaniu swoich zainteresowań.

Tematyka materiałów jest zróżnicowana. Staramy się dostarczać klientom artykuły z każdej dziedziny fryzjerstwa. Wśród obecnych treści dominują wpisy związane z organiczną pielęgnacją, regeneracją oraz produktami do ochrony włosów. Stale rozszerzamy jednak naszą kolekcję i dodajemy kolejne interesujące treści. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi materiałami. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Film instruktażowy Fiber Liss

Organiczna pielęgnacja włosów. Jak robić to dobrze?  (link do artykułu)

organiczna-pielegnacja-wlosow

GRUDZIEŃ 2019baner

PAŹDZIERNIK 2019relacja-mediolan

LIPIEC 2019artykuly