Kosmetyki fryzjerskie Wella

Kosmetyki fryzjerskie Wella to profesjonalne produkty do stylizacji, pielęgnacji oraz koloryzacji włosów. Chętnie korzystają z nich liczni specjaliści zatrudniani w najlepszych salonach fryzjerskich w kraju. Starannie dobrany skład bazujący na naturalnych elementach to pewność doskonałego efektu.

Wella to marka z blisko 150-letnią tradycją. Niemieckie przedsiębiorstwo na początku działalności zajmowało się głównie produkcją peruk, jednak obecnie znane jest przede wszystkim z dostarczania na rynek kosmetyków do pielęgnacji włosów. Kosmetyki fryzjerskie Wella to synonim wysokiej jakości. Doceniają to fryzjerzy na całym świecie, którzy bardzo chętnie sięgają po produkty sygnowane logo tej marki.

Oferta kosmetyków fryzjerskich Wella

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór produktów przeznaczonych do każdego typu włosów. Są one podzielone na kategorie zgodne z konkretną serią kosmetyków niemieckiego producenta. Obecnie w sprzedaży mamy produkty z serii Eimi, Elements, Enrich, SP oraz Welloxon. Znajdują się w nich kosmetyki, takie jak szampony, odżywki, lakiery i żele stylizujące, a także farby do włosów Wella. Dzięki temu każdy z klientów z pewnością znajdzie produkt odpowiadający swoim indywidualnym preferencjom. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą dostępnych artykułów.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (257)
WELLA
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: