GLAM maska 500ml Illuminante wygładzająca Dott. Solari
GLAM maska 500ml Illuminante wygładzająca Dott. Solari
Indeks katalogowy: BON000083
- Dostawa: od 18,45 zł (Przesyłka kurierska (przedpłacona))
- Indeks katalogowy:
- BON000083
- Kod EAN:
- 8004347128351
Opis
Formuła wzbogacona keratyną i Luminescine® nadaje włosom połysk i jedwabistość. Pomaga wyeliminować rozdwojone końcówki i zapewnia doskonałe rozczesywanie dzięki działaniu ułatwiającemu rozczesywanie. Maska tworzy barierę przeciw wilgoci i przygotowuje włosy do ułożenia.
Glam Illuminante powstał, aby dbać o proste włosy . Nadaje włosom lekkość i jedwabistość , pomaga wyeliminować rozdwajanie się końcówek i zapewnia doskonałą rozczesywanie . Dla przyjemnie miękkich, jedwabistych włosów i łatwych do prostowania. Pozwala skrócić czas suszenia i zwalcza efekt puszenia.
Luminescine i Keratyna
Luminescine®: opatentowana cząsteczka, to fitokompleks roślinny pochodzący z dziewanny (Verbascum thapsus), kwiatu rozprzestrzeniającego się w całym obszarze Morza Śródziemnego. Żółte płatki tego kwiatu mają zdolność pochłaniania energii i ponownego emitowania jej w postaci fotonów (światła widzialnego) w procesie znanym jako luminescencja.
Keratyna : stanowi 96% włosa, pełni decydującą rolę „cementu”, czyniąc go wodoodpornym i nadającym mu siłę.
Nasza kultowa nuta nie traci swojego uroku! Zapach otwiera się letnimi owocami, takimi jak melon , brzoskwinia , ananas , a następnie uwalnia malinowe serce i kwiatową stronę magnolii, by zakończyć się nutami piżma .
Zobacz także
Produkty podobne
Rozjaśniacz MAXIMA 500g PLEX Cream + Fiber Max 2x 10ml MAXIMA za 1zł saszetki
MIR001580
Rozjaśniacz MAXIMA 500g PLEX Violet + FiberMax 2x 10ml MAXIMA za 1zł saszetki
MIR001581
Farba MAXIMA Plex x 30 + maszynka JAGUAR CM2000 za 59,99zł przewodowa
MIR001605